+370 6763 4008
Pirkti internetu

Spaudos būdai ant pakuotės

Pabandysime apžvelgti pagrindinius tiek polietileno, tiek popierinės pakuotės dažymo būdus. Tą padarysime nuo brangiausio, tačiau mažiausio tiražo spaudos būdo iki pigiausio, ir didžiausio tiražo spausdinimo būdo.

Šilkografija.

Šilkografija dažniausiai siejama su marškinėliais, diržais, balionais, krepšiais ir kitomis prekėmis, tačiau šis procesas taip pat naudojamas pakuotės ar pakavimo medžiagų dažymui, tai gali būti tiek polietileno maišeliai, popieriaus gaminiai ar kitos pakavimo medžiagos. Šis dažymo būdas leidžia spausdinti pakuotę labai mažais ir mažais tiražais. Naudojama tais atvejais, kai reikalinga nedidelio tiražo, riboto leidimo pakuotė su spauda ar logotipu. Tai yra brangiausias pakuotės dažymo būdas lyginant su kitais spausdinimo būdais.

Skaitmeninė spauda.

Spartėjant technologijoms, didėjant personalizuotos pakuotės poreikiams skaitmeninė spauda užima vis didesnę rinkos dalį pakuotės dažymo srityje. Tai yra greitesnis, spartesnis ir nebrangus pakuotės dažymo būdas, lenkiantis šilkografiją, o kartais ir ofsetinę spaudą, nes nereikalinga klišių gamyba. Spausdinama pramoniniais spausdintuvais tiesiai ant pakuotės, maketuojant norimą atspausdinti užrašą kompiuteriu. Tokiu būdu dažniausiai spausdinami maži, bei vidutiniai pakuotės tiražai.

Ofsetinė spauda.

Ofsetinė spauda arba ofsetinė litografija yra naudojama masinei užsakytų spausdintų dėžių, žurnalų ir kitų produktų gamybai dėl aukštos kokybės ir mažų išlaidų, tai labai paplitęs spausdinimo būdas. Ofsetinė spauda apima vaizdo perkėlimą iš plokštės (paprastai iš aliuminio) į guminę ir iš ten ant spausdinimo paviršiaus. Tokiu būdu pakuotės srityje dažniausiai dažomos kartono dėžės, įvairi kartono pakuotė. Tai yra pakankamai pigus spausdinimo būdas. Tačiau tokiu būdu dažoma pakuotė yra didesnio tiražo. Jai reikalinga formų ar kitaip vadinamų “klišių” gamyba.

Fleksografinė spauda.

Pagrindinis maišelių, polietileno plėvelių dažymo būdas. Fleksografija (dažnai sutrumpinta flekso spauda) yra spausdinimo būdas, kuriai naudojama lanksti reljefinė plokštė. … Jis plačiai naudojamas spausdinimui ant neporėtų pagrindų, reikalingų įvairaus tipo maisto pakuotėms (jis taip pat gerai tinka spausdinti didelius vienspalvius plotus). Tai yra masinės pakuotės spausdinimo būdas, naudojamas dideliems kiekiams spausdinti. Spausdinant didelius tiražus jis yra pigiausias ir atpigina pakuotės spausdinimo kaštus iki mažiausių. Šiam spausdinimo būdui reikalinga formų arba klišių gamyba.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!