Pirkti internetu

Požiūris į aplinką

UAB SDA Pakuotė požiūris į aplinką yra atsakingas, keičiantis pakuotės tendencijoms, vis labiau atsigręžiant į gamtos tausojimą, keičiamės ir Mes kartu. Prisitaikome prie klientų, įvedame vis naujus, labiau gamtai draugiškus produktus, siūlome savo klientams polietileno plėvelę ar pakuotę kur tai gamybiškai įmanoma, keisti popierine pakuotės rūšimi. Dėl tam tikrų techninių polietileno savybių ir alternatyvų trūkumo gamybiniuose procesuose, polietilenas išlieka nepakeičiamas. Šlapių, šaldytų produktų fasavime, žuvies, maisto pramonės srityse techninė pakuotė iš polietileno , bent jau šiuo metu yra neišvengiama.

Ką SDA Pakuotė daro, kad būtų draugiškesnė aplinkai ?

Nulis gamybinių atliekų!

Visos mūsų gamybinės atliekos, brokas, plėvelės atliekos, likusios po gamybos proceso yra rūšiuojamos ir perdirbamos. O perdirbtos dažniausiai virsta paštiniais maišeliais ar kita antrine pakuote ar plastiko gaminiais, o tuomet vėl ratu ir iš naujo.

Ką daro mūsų klientai su panaudota pakuote likusia po gamybinio proceso ? Rūšiuoja, o tuomet perduoda perdirbimui.
Polietilenas nedraugiškas aplinkai tampa tuomet, kai atsiduria aplinkoje ir “iškrenta” iš rato kuriame jis turėjo būti surinktas.

Įvedame į savo asortimentą visiškai ekologiškas pakuotes.

SDA Pakuotė į savo parduodamų ir gaminamų produktų asortimentą įtraukia vis daugiau kartono, bei popieriaus pakuotės. Stengiamės išlaikyti balansą tarp pakuotės rūšių ir pateikti kuo daugiau ekologiškų alternatyvų savo klientams.

Popierinės pakuotės dažymui naudojame ekologiškus dažus.

Kadangi dedame spaudą ant popierinės pakuotės kuri yra aplinkai draugiška, naudojame dažus vandens pagrindu, kurie yra nekenksmingi ir ekologiški. Jūs turite ne tik gražią pakuotę, bet ir visiškai aplinkai draugišką.

Naudojame kelis kartus.

Tamprios plėvelės gamyboje ” kartono tūtas” naudojame kelis kartus. Prašome savo klientų neišmesti po rankinės tamprios plėvelės naudojimo  likusias kartono tūtas ant kurių buvo suvyniota plėvelė. Grąžinant taikome nuolaidas, kuriomis mūsų klientai noriai naudojasi. Mūsų iniciatyva taupome savo klientų pinigus, tuo pačiu mažiau vartojame  ir tausojame gamtą.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!