Pirkti internetu

Pakuotės maketavimas

Pakuotės parinkimas Jūsų gaminiui.

Yra gausybė pakuotės rūšių, tipų, storių, labai sunku išsirinkti tinkamą pakuotę gaminiui, neturint tam patirties. Vieni maišeliai tinka šaldytai produkcijai fasuoti, kiti visiškai tam nepritaikyti ir pabuvę šaldiklyje sutrūkinėja, vieni maišai duoda aukso atspalvį produktui kas yra labai aktualu pvz.: Šakočiu pakavime, kitiems reikia visiško skaidraus polipropileno atviručių pakavime, kad aiškiai matytųsi produktas. Svarbu ne tik, pats produkto pakavimo dizainas, estetinis vaizdas, bet ir kaštai pačiai pakuotei, kurie neretai išauginami netinkamos pakuotės pasirinkime.
Mes esame sukaupę daugybės metų patirtį pakavimo, fasavimo, maišelių, plėvelės gamybos srityse ir žinome kaip tinkamai supakuoti produkciją.

Pakuočių maketavimas

Maketavimas ar dizainas?

Mes užsiimame maketavimu, t.y tinkamu pakuotės parinkimu jūsų gaminiui ar produkcijai. Parenkamas reikalingas plėvelės, maišelio storis x ilgis x plotis , jos tipas, įvertinant jūsų gaminio svorį, išmatavimus ir specifines jo savybes ( šaldyta produkcija, aštrūs kampai, reikalingas estetinis vaizdas, atliekama apsauginė gaminio funkcija ir t.t.

Mes neužsiimame dizainu, tai paliekame šios srities specialistams, kurie išmano savo darbą. Tiesiog mes perteikiame dizainerių viziją ant pačios pakuotės ar įpakavimo, kurią mes, kaip savo srities specialistai sumaketuojame ir parenkame jūsų gaminiui.

Ko mums reikia, kad sumaketuotumėme jums pakuotę ?

Mums reikia jūsų gaminio fiziškai. Jeigu, to neįmanoma padaryti, reikalingi tikslūs jūsų norimo supakuoti produkto išmatavimai, išsamaus produkto aprašymo, svorio. Bet visuomet rekomenduojame atsiųsti savo pakavimui ruošiamą produkciją.

Jeigu pakuotė bus su logotipu ar spauda skaityti popierinė pakuotė su spauda, polietileno pakuotė su spauda.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!