Pirkti internetu

Lipnios etiketės

Kam ir kokias lipnias etiketes mes gaminame ?

Gaminame įvairių formų, bei klijų pagrindo lipnias etiketes Jūsų produkcijai. Lipnios etiketės vyno buteliams, medaus gaminiams, prieskoniams, konditerijos gaminiams ir tt... Galime atspausdinti iki 21cm pločio ir neriboto ilgio lipnią etiketę Jūsų gaminiui. Etiketės gali būti suvyniotos į pageidaujamo dydžio rulonėlius arba supjautos po 1 vnt.

 

Kiek spalvų mes galime uždėti ant lipnios etiketės ?

Mūsų galimybės praktiškai neribotos – galime atspausdinti pilną spalvų paletę ant Jūsų pageidaujamo dydžio ar formos etiketės. Vienintelė balta spalva – nedažoma. Sprendimas – balta lipni etiketė, kurioje balti plotai liks tiesiog neuždažyti. 

 

 

Koks reikalingas minimalus kiekis norint pagaminti lipnią etiketę ?

Mes gaminame lipnias etiketes nuo 50 vnt.! Mes esame orientuoti į smulkų ir vidutinį verslą. Jeigu jums reikalingas lipnių etikečių kiekis vyrauja nuo 50 iki 10.000 vienetų, mes jums pasiūlysime optimaliausią sprendimą ir geriausią kainą. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybes tai padaryti išvengiant gana didelių gamybos kaštų. Nereikalinga spaudos formų (“klišių”) gamyba, nereikalingi “corelio” formatai, mums tiesiog pakanka jūsų logotipo/pageidaujamos spaudos PDF ar JPeg formatu ir mes pagaminsime individualią lipnią etiketę Jūsų gaminiui.

Kiek kainuoja lipni etiketė ?

Etiketės kaina lemia keli faktoriai: kokios formos ir dydžio yra lipnios etiketės ruošinys, jos klijų pagrindas, bei pačios lipnios etiketės uždažymo plotas. Kainos nelemia pasirinktas spalvų skaičius, tik jos uždažymas. Žinant šią informaciją, mes pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą. Nesudėtingoms etiketėms, mes iš savo klientų neimame pinigų už maketavimo darbus 🙂

Jeigu nežinote tikslių išmatavimų, pageidaujamos formos ar nežinote reikalingo klijų pagrindo, parašykite mums, ant kokio produkto reikalinga etiketė ir mes parinksime labiausiai Jūsų produktui tinkantį dizainą, bei pritaikytą klijų pagrindą.

 

Ko mums reikia, kad galėtume uždėti Jūsų norimą spaudą ant etiketės ?

Mums reikia Jūsų įmonės logotipo vienu iš formatų: PDF, JPEG, COREL, PNG. Jeigu norite spausdinti brūkšninį kodą, sudėtį ar šūkį ant savo pasirinktos formos gaminio etiketės, reikalinga visa su tuo susijusi informacija pateikta tiesiog elektroniniu paštu . Mes visa tai perteiksime makete, kurį atsiųsime Jums, o, suderinę, visa tai išpildysime ant lipnios etiketės.

Kiek užtrunka lipnios etiketės gamyba?

Priklausomai nuo pasirinktos formos, bei mūsų turimų ruošinių ir užimtumo. Lipnios etiketės gamybos laikas nuo 2 darbo dienų  iki 10 darbo dienų.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!