Pirkti internetu

Polietileno pakuotė su spauda

Kokia spauda ir ant ko ją dedame?

Gaminame pakuotę su fleksografine spauda ant polietileno maišelių, polietileno rankovės, pusrankovės ar polietileno juostos. Galimas fiksuotas piešinys bei "bėgantis" vaizdas (spaudos atkartojimas kas tam tikrą atstumą).

 

Kiek spalvų galime uždėti ant maišelių, plėvelės?

Mes galime uždėti iki 6 spalvų ant polietileno maišelių ar plėvelės. Dažnu atveju išpildyti piešiniui ant pakuotės pilnai pakanka 3 spalvų. Galima išlieti ir atitinkamos spalvos plėvelę ir ant jos dėti spaudą. Tuomet spalvų skaičius padidėja iki 7. Dedame spaudą iš abiejų maišelio pusių.

Spalvų skaičius lemia pakuotės kainą, kuo daugiau spalvų, tuo labiau išbrangsta klišių gamyba, nes kiekvienai spalvai reikalinga atskira “klišė”.

 

Koks reikalingas minimalus kiekis, norint pradėti gaminti pakuotę su spauda?

Fleksografinė spauda yra pritaikyta masinei gamybai, sumažinant pakuotės dažymo kaštus iki mažiausio įmanomo. Tačiau masinė gamyba, ne visada reiškia milžiniškus kiekius, kurių reikėtų išsigąsti. Pavyzdžiui polietileno rankovės su spauda gamyba, prasideda nuo 100 kg. Jeigu iš tos plėvelės gaminsime pvz maišus granulėms, kurie yra pakankamai stori, tai gausis apie 1500 – 2000 vnt. maišelių. Priklausomai nuo maišelio dydžio ir storio gaunasi skirtingas kiekis maišelių iš 100kg- 150 kg plėvelės. Mes orientuojamės ir į smulkias bei vidutines įmones, todėl stengiamės patenkinti ir smulkių įmonių norus būti matomais ir ryškiais.

Kiek kainuoja maišeliai ar plėvelė su įmonės logotipu ar piešiniu?

Labai individualu, todėl kainos neįmanoma nurodyti iš anksto ar pateikti kainos rėžius. Viskas priklauso nuo piešinio, spalvų skaičiaus, jo dydžio, plėvelės tipo, bei plėvelės storio.

Fleksografinei spaudai reikalinga “klišių” gamyba. Jos gamybos kaina prasideda nuo 50 Eur iki 500 Eur. Tolesniam naudojimui ar sekantiems užsakymams jos gaminti nebereikia, ji gaminama vieną kartą.

Gaminama tik tais atvejais, jeigu norima keisti informaciją ar piešinį spaudoje.

 

Ko mums reikia, kad galėtumeme paskaičiuoti pakuotės kainą?

Pateikite norimą spaudą (dydį, spalvų skaičių), Jeigu žinote maišelio išmatavimus, storį, ir plėvelės tipą. Jeigu nežinote ir nenusimanote, palikite tai mums. Tuo atveju mums reikėtų informacijos koks produktas bus pakuojamas, koks tiražas reikalingas – mes parinksime plėvelės tipą, jos storį, bei sumaketuosime reikalingą maišelio dydi – mes Jums pateiksime geriausią sprendimo būdą iš savo pusės bei komercinį pasiūlymą.

Kiek užtrunka maišų, plėvelės gamyba su spauda ?

Maišelių gamyba su spauda užtrunka kiek ilgiau, nei plėvės gamyba, nes nudažytą plėvelę mes dar turime sukarpyti.

Vidutiniškai maišelių gamyba su spauda nuo projekto pradžios iki galutinio produkto trunka – 60 d.d. Vėlesniems užsakymams gamybos terminas trumpėja, nes nebereikia gaminti klišių, derinti pakuotės maketo ir t.t.

Plėvelės gamybos terminas pirmiems užsakymams svyruoja nuo 30-60 d.d. Vėlesniems užsakymams jis trumpėja.

 

Nežinote, nesate tikri, kokio tipo, storio bei išmatavimų maišų jums reikia?

Palikite šitą užduotį mums, mes esame savo srities profesionalai. Sumaketuosime, parinksime tinkamą polietileno plėvelės tipą bei storį, pagaminsime ir pristatysime jums.

Žiūrėti maketavimas

 

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!