Pirkti internetu

Sertifikavimas, deklaracijos

UAB SDA Pakuotė gamina įvairius polietileno gaminius, dauguma jų gaminami maisto pramonės sritims. Ir turi tiesioginį sąlyti su maisto produktais.

Tokiu atveju maišelis ar plėvelė, privalo būti pagaminta standartus atitinkančiomis sąlygomis, laikantis maisto pramonei skirtų standartų ir higienos normų HN16:2011m, taip pat reglamento (EB) Nr 2023/2006 (EB) Nr 10/2011, (EB) 2023/2006 (Geros gamybos praktika), Direktyvą 94/62 / EB (sunkiujų metalų koncentraciaj 100ppm).

Kaip ir pati maišelio medžiaga turi būti gaminama tam tikros sudėties, kuri tinkama liestis su maistu ir maisto produktais, bei turi būti atlikti Cheminiai plėvelės tyrimai, kuriuos UAB” SDA Pakuotė” reguliariai atlieka.

UAB SDA Pakuotė vadovaujasi Geros gamybos praktikos vadovu  (EB NR 2023/2006), įgyvendina ir laikosi visų nustatytų normų ir reglamentų.

Su savo maisto pramonei skirta produkcija, pateikiame produkto specifikacijas, laikymo bei naudojimo sąlygas ir išrašome atitikties deklaracijas, sąlyčiui su maisto produktais.

Visos mūsų gaminamos pakuotės tinkančios sąlyčiui su maisto produktais yra ženklinamos atskirai pakuotės etiketėje.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!