Pirkti internetu

Popierinė pakuotė su spauda

Kokią spaudą ir ant kokios popierinės pakuotės ją dedame?

Mes galime atspausdinti informaciją, įmonės logotipą, bet kokį vaizdą ar brūkšninį kodą su prekės aprašymu ant Jūsų pasirinktos popierinės pakuotės rūšies. Dedame spaudą ant popierinių maišelių, kartono dėžių, picos dėžių, siuntinių dėžių, dovanų maišelių, gaminame reklaminius maišelius, galime uždėti spaudą praktiškai ant visų rūšių Kraft popierinės pakuotės paviršių. Mes galime jums atspausdinti personalizuotą pakuotę, nuo 1 vnt.

 

Kiek spalvų mes galime uždėti ant popierinės pakuotės?

Mūsų galimybės praktiškai neribotos – galime atspausdinti pilną spalvų paletę ant Jūsų pageidaujamos popierinės pakuotės. Vienintelė balta spalva – nedažoma. Sprendimas – baltas maišelis, kuriame balti plotai liks tiesiog neuždažyti. Mes galime atspausdinti net ir nuotrauką ant popierinių maišelių ar dėžių.

Kokie dažai naudojami gamybos procese?

Kaip ir pakuotė, taip ir dažai naudojami ekologiški, vandens pagrindu. Šiuo atveju Jūs turite ne tik patrauklią pakuotę, kuri reklamuoja Jus, bet ir prisidedate prie aplinkos taršos mažinimo ir save pateikiate rinkai kaip ekologiškai atsakingą tiekėją.

Koks reikalingas minimalus kiekis norint pagaminti popierinę pakuotę su spauda?

Mes dedame spaudą ant popierinės pakuotės nuo 1 vnt.! Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybes tai padaryti išvengiant gana didelių gamybos kaštų. Nereikalinga spaudos formų (“klišių”) gamyba, nereikalingi “corelio” formatai, mums tiesiog pakanka jūsų logotipo/pageidaujamos spaudos PDF ar JPeg formatu ir pagaminsime Jums maišelius ar dėžes su Jūsų norima spauda.

Kiek kainuoja popierinė pakuotė su įmonės logotipu ar piešiniu?

Kainą lemia keli faktoriai: ant kokios pakuotės bus dedama spauda ir kokio dydžio užrašai ar piešinys (spausdinamas plotas) bus atvaizduotas. Žinant šią informaciją, mes pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

Jeigu nežinote tikslių išmatavimų, pageidaujamo storio, parašykite mums, ką norite pakuoti, ir mes parinksime labiausiai Jūsų produktui tinkančią pakuotę.

 

Ko mums reikia, kad galėtume uždėti Jūsų norimą spaudą ant pakuotės ?

Mums reikia Jūsų įmonės logotipo vienu iš formatų: PDF, JPEG, COREL, PNG. Jeigu norite spausdinti brūkšninį kodą, sudėtį ar šūkį ant savo pasirinktos pakuotės rūšies, reikalinga visa su tuo susijusi informacija pateikta tiesiog elektroniniu paštu . Mes visa tai perteiksime makete, kurį atsiųsime Jums, o, suderinę, visa tai išpildysime ant popierinio gaminio.

Kiek užtrunka popierinės pakuotės su spauda gamyba?

Priklausomai nuo pakuotės rūšies ir reikalingo kiekio, bei mūsų užimtumo. Pakuotės su spauda gamybos laikas nuo 2 darbo dienų  iki 20 darbo dienų.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!