Pirkti internetu

Fasavimo paslauga

Kas tai ?

Fasavimo ar Jūsų produkto supakavimo paslauga mūsų įmonėje. Dažnu atveju į mus kreipiasi įmonės, kurios gavo papildomų, nestandartinių gaminių užsakymus, kuriuos reikia supakuoti, tačiau tam nėra, nei įrangos, nei patirties, trūksta darbo jėgos, papildomų ar naujų užsakymų įgyvendinimui. Dažnu atveju pas mus gaunasi ženkliai pigiau ir greičiau, o Jūsų produkto supakavimu pasirūpinsime mes, nuo maišelio iki dėžutės ant paletės prie Jūsų durų. Dažnu šios paslaugos teikimo atveju yra terminai, todėl visuomet stengiamės padėti savo užsakovams ir per kuo trumpesnį laiką suteikti jiems pakavimo paslaugą ir padėti įgyvendinti projektą iki numatyto termino. Išrašome PVM sąskaitas faktūras už suteiktas pakavimo paslaugas.

Kaip tai veikia ?

Viskas prasideda nuo pakuotės rūšies parinkimo Jūsų gaminiui. Mes sumaketuojame pakuotę, parenkame jos rūšį, tipą priklausomai nuo užsakovo biudžeto, vizualinės pakuotės pusės, bei reikalingos apsaugos gaminiui. Aptariame projekto kainą, terminus, logistiką. Produkto pristatymu pas mus pasirūpina arba užsakovas arba mes patys savo transportu arba naudojantis vežėjų paslaugomis. 

Kokius produktus mes galime supakuoti ? Kiek tokia paslauga kainuoja ?

Produktai gali būti labai įvairūs, nuo knygų, kalendorių, lipdukų iki marškinėlių ar smulkių automobilių ar kitų detalių. Neteikiame supakavimo paslaugos maisto produkcijai, bei biriems produktams. 

Kiekvienas projektas ir užsakymas yra labai individualus, pradedant pakuotės rūšimi, terminais, produkto dydžiu ir daugybe faktorių, kurie lemia galutinę paslaugos kainą. Tačiau mes tikrai Jums sutaupysime, laiką, jums nereikės rūpintis pakavimu, visa tai mes padarysime už Jus, o dažnu atveju mes sutaupysime Jums pinigų išleistų pakuotei ir pakavimui.

         Mes supakuosime Jūsų pakavimo rūpestį.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!