+370 6763 4008
Pirkti internetu

Popieriniai maišeliai su individualia spauda augina jūsų verslą

Popieriniai maišeliai su individualia spauda ankščiau buvo sutinkami tik aukščiausios klasės parduotuvėse, kuriuose buvo pardavinėjama žymių prekės ženklų produkcija. Keičiantis technologijoms, pingant gamybos procesams, šiuo metu nebereikia būti milžiniško dydžio įmonei, kad būtų galima sau tai leisti. Nebereikia, didelių užsakomų kiekių norint individualizuoti savo popierinę pakuotę.

Atkreipkite dėmesį, kad vis daugiau žmonių naudojasi popieriniais maišeliais savo prekėms neštis gatvėje. Panašu, kad nuo aukštosios mados prekių ženklų iki namudininkų, visi savo prekes pakuoja į individualiai spausdintus popierinius maišelius.
Yra daugybė priežasčių, kodėl popieriniai maišeliai yra puikus pasirinkimas verslui – nuo draugiško požiūrio į aplinką ir pakartotinio naudojimo iki prabangaus prekės ženklo tapatybės.

Pagal užsakymą gaminti maišeliai su individualia spauda puikiai tinka reklamai.
Galite ne tik atspausdinti savo logotipą ant popierinio maišelio, siuntinių dėžutės, bet ir pasirinkti bet kokią spalvą ar dizainą. Kad ir kokia būtų jūsų rinkodaros žinutė, ją nemokamai transliuosite savo tikslinei auditorijai, kai klientai parsineš savo pirkinį namo.

Kas geriau verslui, nei pamatyti laimingą klientą, nešantį Jūsų logotipą ant popierinio maišelio?

Popieriniai maišeliai gali būti ir prabangus jūsų prekės ženklo priedas
Prekės ženklas yra labai svarbus, bet kokiam verslui šiuo metu, o popieriaus maišelių yra įvairių. Mes kalbame ne tik, apie paprastą rudą kraftpopierinį maišelį. Rinkoje egzistuoja nuo laminuotų popierinių maišelių iki popieriaus maišelių su juostelėmis ar virvėlėmis.

Reklamuokite savo įmonės ženklą ant popierinės pakuotės, nes tai vienas pigiausių reklamos būdų jūsų verslui.

 

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!