+370 6763 4008
Pirkti internetu

Pakuotės svarba logistikoje

Logistinis arba transportavimo pakavimas dažniausiai yra tas dalykas į kurį įmonės nekreipia didelio dėmesio. Svarbiausia juk produktas, taip ? Taip, produktas svarbu, bet pakuotė svarbi taip pat, nes ji apsaugo produktą.

Išvardinsime kelias priežastis, kodėl pakuotė yra tokia svarbi logistikoje :

1. Išvenkite krovinių užlaikymų, del standartų neatitikimo.

Priklausomai nuo to ką jūs siunčiate ir kur jūs siunčiate, bus reguliavimo taisyklės krovinių pakavimui, kuriuos jūs kaip siuntėjas turite žinoti. Jeigu kalbame apie siuntas Europos sąjungoje, jos yra griežtai reglamentuotos dėl pakuotės ir pakavimo ant palečių. Jeigu jos neatitiks standartų, jūsų krovinys gali būti užlaikytas arba jis gali būti neįleistas.

2. Palengvina transportavimą.

Yra daugybė produktų, kurių transportavimas neįmanomas, be teisingos pakuotės parinkimo. Pvz.: ar įsivaizduojate varžtų transportavimą, juos nesudėjus į atskiras dėžutes ar dėžes ?

Teisingas pakuotės parinkimas palengvina transportavimą.

3. Apsaugo Jūsų gaminius.

Sugadinti produktai ar prekės transportavimo metu, kainuoja labai brangiai. Tai nera tik sugadintas daiktas, veltui isleisti pinigai transportavimui, bet jūs turėsite ir pakeisti sugadintą daiktą gavėjui. Jeigu tai pasitaikys gana dažnai, jūs galite prarasti ir klientus. Teisingas pakuotės parinkimas siuntimui, taupo jūsų pinigus, bei laiką.

4. Suteikia svarbią informaciją.

Siuntinių pakavimas ne tik apsaugo produktą, bet ir gali suteikti informaciją. Kartais tai gali būti paprasta informacija, tokia kaip „atsargiai dužu“ , ženklina kur yra „viršus“ , „apačia“ , kitais atvejais tai gali būti labiau detalizuota informacija, tokia kaip “ laikymo temperatūra“, „santykinė laikymo dregmė“ ir tt.

5. Teisinga pakuotė taupo vietą.

Dažniausiai iki siuntimo ir po jo, siuntinių pakuotės užima vietą sandėliuose. Teisingas siuntinio ir pakuotės parinkimas taupo vietą sandėliuose.

6. Padeda parduoti jūsų produktą

Pakuotė yra galingas pardavimų ginklas. Teisingai parinkta pakuotė, kuri yra su jūsų įmonės logotipu, jūsų specifinėmis įmonės spalvomis, grafiniu dizainu, traukia pirkėjus, bei išskiria pardavejo produktus iš gausybės kitų.

Teisingas logistinis pakavimas turi daugybę privalumų, jeigu turite papildomų klausimų dėl teisingo pakuotės parinkimo, kreipkitės į mus, Mes padėsime jus „supakuoti“ .

 
 

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!