+370 6763 4008
Pirkti internetu

Kuo svarbi produkto pakuotė

Pamatinė pakuotės funkcija yra apsaugoti jūsų produktą, produkciją.

Produkto pakuotė yra pagrindinė apsauga jūsų gaminiui. Gaminys turi išlikti saugus jį gabenant ar transportuojant, taip pat parduotuvės lentynose. Pakuotė turi būti tvirta ir patikima. Daugelis įmonių pakuoja savo gaminius su etiketėmis, tam tikromis “spynelėmis” ar “banderolėmis” , kitaip vadinamomis perišamomis juostelėmis, juostomis, kurios apsaugo gaminį nuo klastojimo, neleistino atidarymo ir panašių dalykų. Vartotojai visada tikisi, kad jų produktas kurį jie įsigijo yra nepažeistas ir apsaugotas nuo aplinkos poveikio, kad jo niekas nelietė nuo to laiko, kai jis buvo ant gamybos linijos ar konvejerio.

Reklamuoja Jūsų produktą.

Kitas funkcinis produkto pakavimo aspektas yra tai, kaip reklamuojamas ir rodomas produktas. Daugelyje produktų, ypač maisto produktų, pakuotėse yra ingredientų aprašymas ir informacija apie maistingumą. Kitoje gaminio pakuotėje gali būti nurodymai, paaiškinantys, kaip gaminį paruošti ir naudoti. Svarbios informacijos apie produktą rodymas padeda valdyti vartotojų lūkesčius ir skatina klientų pasitenkinimą. Kuo geriau pirkėjas supranta, ką perka, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus patenkintas minėtu pirkiniu. Vis dažniau atsisakoma ne permatomų pakuočių, kuriose nesimato pačio produkto, nes dažnu atveju produktas “kalba pats už save”. Pirkėjas nori matyti kaip atrodo jo perkamas produktas. Na pavyzdžiui šakotis supakuotas kartono dėžutėje su nupieštu šakočiu ant jos ar šakotis skaidriame Polipropileno maišelyje ? Jeigu jūsų pakuojamas šakotis atrodo puikiai, rinkitės permatomą pakuotę. Kitu atveju pakuotę su langeliu, kurioje matosi bent dalis parduodamo gaminio.
Galimybė tinkamai apžiūrėti produktą vartotojams gali padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimo tikimybę.

Vilioja pirkėjus.

Svarstant produkto pakuotės svarbą, būtina atsižvelgti į vartotojo norus ir poreikius. Pagrindinis, bet kokio produkto kūrimo tikslas yra pritraukti klientus ir paskatinti juos pirkti jūsų produktą. Kadangi pirmas įspūdis yra toks svarbus pirkimo procesui, gerai suplanuota gaminio pakuotė gali labai padėti jūsų produktą atiduoti pirkėjų rankoms. Labai svarbu pasirinkti stilių ir spalvas, kurios patiks vartotojams ir paskatins juos prkti jūsų gaminį, kaip ir aukštos kokybės pakavimo medžiagų pasirinkimas šioje vietoje labai svarbus. Produkto pakuotė atspindi produkto vidų ir jūsų prekės ženklą. Todėl kurdami produktų pakuotes daugelis prekių ženklų atlieka išsamų vartotojų norų ir poreikių tyrimą, kad užtikrintų, jog jų pakuotės yra patrauklios.

Atskiria jūsų produktą nuo konkurentų produkcijos.

Daugelis parduotuvių dažnai grupuoja panašius produktus lentynose, todėl labai svarbu atskirti savo produktus nuo konkurentų. Gerai pagamintos, akį traukiančios produktų pakuotės yra puikus būdas tai padaryti. Nors pakuotės dydis ir forma gali būti panašūs į konkurentų, dizainas turėtų būti kitoks. Spalvos, šriftai ir stilius, kuriuos pasirenkate pakuotei, gali lengvai padėti išskirti gaminį iš kitų rinkoje esamų produktų. Naujoviški dizainai, tokie kaip skaidrios plastikinės dėžutės, skaidrūs ryškūs maišeliai, pritrauks vartotojo dėmesį ir padės jūsų produktą iškelti aukščiau už visus kitus.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!