+370 6763 4008
Pirkti internetu

Kokią lipnią juostą pasirinkti pakavimui

Dažnai gali kilti klausimų, kokią lipnią juostą pasirinkti klijuojant dėžes, maišelius ar kitą pakuotę. Lipnios juostos yra ne vienodos, kadangi kiekvienas lipnios juostos tipas yra pagamintas skirtingų klijų pagrindu. Reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip temperatūra kurioje bus lipni juosta, pakuotės tipas, ar tai bus kartono dėžė ar polietileninis maišelis.

Pagrinde išskiriami trys pagrindiniai lipnių juostų tipai, pagal klijų pagrindą.

Lipni juosta su akrilo klijų pagrindu

1. Lipni juosta akrilo klijų pagrindu. Ši lipni juosta išvyniojant dažniausiai skleidžia didesnį garsą ir yra skirta dažniausiai smulkioms pakuotėms. Šios lipnios juostos yra pritaikytos naudojimui tik pliusinėje temperatūroje, o akrilo klijai nėra patys stipriausi, todėl jeigu klijuojamos dėžės yra su dulkėmis arba nešvarios, šių lipnių juostų patartina nenaudoti, nes jos tiesiog atsiklijuoja. Puikiai tinka klijuoti pilietilenui ar polietileno pakuotei, tačiau nėra labai tinkamos kartono dėžėms

Lipni juosta su sintetinio kaučiuko klijų pagrindu

2. Kitas lipnios juostos tipas yra sintetinio kaučiuko pagrindu lipni juosta, dar vadinama Hot – Melt. Stiprūs lipnios juostos klijai apsaugos Jūsų pakuotę net tada kai ši sudrėgs transportavimo metu. Tai yra puikus pasirinkimas jeigu siunčiate vidutinio dydžio pakuotes. Ši lipni juosta taip pat lengvai išsivynioja (be triukšmo).

Lipni juosta su natūralaus kaučiuko klijais kitaip vadinama „solvent“

3. Be garso išsivyniojanti lipni juosta taip pat yra viena iš stipriausių, sutinkamų rinkoje. Tai bus geriausias pasirinkimas, jeigu pakuojate dideles bei sunkias dėžes, kurios reikalauja ypatingai stiprių klijų. Jos atsparios žemoms temperatūroms. Nors jos kiek ir brangesnės lyginant su ACRIL klijų pagrindo lipniomis juostomis, tačiau puikiai tinka dėžių klijavimui ar paviršių, kurie nėra pakankamai švarūs. Dėžės pabuvusios drėgnoje vietoje neatsiklijuoja, o lipni juosta išsilaiko neatkibusi.

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!