+370 6763 4008
Pirkti internetu

Kaip gaminami plastikiniai maišeliai

Tai kaip gi yra gaminami plastikiniai maišeliai ? Pasistengsime aprašyti procesą, nuo granulės iki galutinio produkto, t.y polietileninio maišelio. 

Pirmiausia yra paruošiama arba kitaip liejama arba pučiama polietileno plėvelė. Tai yra daroma ekstrūzijos būdu, kai viename įrengimo gale yra pilamos reikalingos rūšies granulės, dedami priedai ( slydimo, skaidrumo, norimos spalvos ) įrengimo viduje ( aukštos temperatūros sraigte) viskas susimaišo ir kitame gale yra pučiama plėvelė. Panašiai kaip pučiamas stiklas, taip įrengimų pagalba pučiama ir polietileno plėvelė, kuri vyniojama ant kartoninės ritės. Plėvelės liejimo procese gali būti įlenkiamos klostės iš šonų, plėvelė gali būti pjaunama ir gaminama polietileno juosta. Dažniausiai plėvelės spalvai išgauti naudojami dažai, kurie yra maišomi tiesiai su granulėmis. Jeigu reikalingas nepermatomas dažas arba piešinys tai galima padaryti vyniojantis plėvelei ant ritės arba dažoma atskirų staklių pagalba.

Pasigaminus reikiamo pločio plėvelę, ją reikia sukarpyti į tinkamo ilgio polietileno maišelius. Rulonai dedami ant įrengimų, nustatomas reikalingas maišelio ilgis. Staklėse yra keli peiliai, vieni užlydo maišelio apačią, kiti jį nukerpa. Šio proceso metu, gali būti iškertamos rankenėlės, išmušamos skylutės ventiliacijai, padaromos pakabos maišeliams ir tt. 

 

 

Reikia konsultacijos

Mums nėra per mažų užsakomų kiekių ar per mažų projektų.

Susisiekite ir aptarsime jūsų projektą!